1. МЕСТО
Путовање кроз време- Катарина Миличић и Слађана Галушка,
ОШ „Свети Сава”, Bрaчaр
Са децом II/4 око света (Први део)- Тања Вречко, ОШ „Младост”
2. МЕСТО
Ко су лица с наших новчаница”– Ивана Терзић, Славица Јовић и
Снежана Козић, ОШ „Змај Јова Јовановић”
3. МЕСТО
Математички кораци- Бојана Брајовић ОШ „Кнегиња Милица”
ПОХВАЛE
Друштвене мреже и заштита од претњи на интернету- Недељка Дидулица,ОШ „Радоје Домановић”
Образовни филм „Пут ка светлости”- Александра Гојковић, ОШ „Коста Ђукић”
Систематизација градива трећег разреда „Очитај код - пронађи скривено благо”-
Александра Ивезић и Весна Тутуновић, ОШ „Иво Андрић”
Да руски у школи не боли- Ивана Јовановић, ОШ „Мирослав Антић”
Лоптицодром- Марија Бастић, ОШ „Јанко Веселиновић”
Годишња доба-јесен- Снежана Николић, Весна Костић, Мери Божовић, Јасминка Петровић,
Наталија Милованчевић, Каличанин Љиљана, Гордана Маринков,
Школа за оштећене слухом – наглуве „Стефан Дечански“ Београд
Обрада текста „Заврзлама”- Мирослав Антић, по комплексном поступку почетног
читања и писања, Марија Симеуновић, ОШ „Младост”
Апликација Class Dojo у образовно-васпитном процесу- Милена Арсић,
ОШ „Михајло Пупин”
У времену пре времена- Драгана Чупић, ОШ „Младост”
Здрава исхрана- здрав живот- здраво тело, Јела Стевановић ОШ „Павле Поповић”
Ал` је леп овај свет - учење са лептиром- Биљана Ристић, ОШ „Милан Ракић”
„Дан сениора” у нашој школи- Јелена Гајић, Јелена Николић ОШ „Вељко Дугошевић”
Сценске лутке- Јасмина Милићевић и Ивана Миленковић ОШ „Иво Андрић”
„Свети Сава- од принца до светитеља”- Јасминка Вуковић, ОШ „Коста Ђукић”
„ВЕЖБАНКА ЗА ПРАВИЛАН ИЗГОВОР Л, Љ, Ј (ЛАМБДАЦИЗАМ)”- Зорица Вуковић,
ОШ „Скадарлија”
Путовање кроз време- Катарина Миличић и Слађана Галушка,
ОШ „Свети Сава”, Bрaчaр
Са децом II/4 око света (Први део)- Тања Вречко, ОШ „Младост”
2. МЕСТО
Ко су лица с наших новчаница”– Ивана Терзић, Славица Јовић и
Снежана Козић, ОШ „Змај Јова Јовановић”
3. МЕСТО
Математички кораци- Бојана Брајовић ОШ „Кнегиња Милица”
ПОХВАЛE
Друштвене мреже и заштита од претњи на интернету- Недељка Дидулица,ОШ „Радоје Домановић”
Образовни филм „Пут ка светлости”- Александра Гојковић, ОШ „Коста Ђукић”
Систематизација градива трећег разреда „Очитај код - пронађи скривено благо”-
Александра Ивезић и Весна Тутуновић, ОШ „Иво Андрић”
Да руски у школи не боли- Ивана Јовановић, ОШ „Мирослав Антић”
Лоптицодром- Марија Бастић, ОШ „Јанко Веселиновић”
Годишња доба-јесен- Снежана Николић, Весна Костић, Мери Божовић, Јасминка Петровић,
Наталија Милованчевић, Каличанин Љиљана, Гордана Маринков,
Школа за оштећене слухом – наглуве „Стефан Дечански“ Београд
Обрада текста „Заврзлама”- Мирослав Антић, по комплексном поступку почетног
читања и писања, Марија Симеуновић, ОШ „Младост”
Апликација Class Dojo у образовно-васпитном процесу- Милена Арсић,
ОШ „Михајло Пупин”
У времену пре времена- Драгана Чупић, ОШ „Младост”
Здрава исхрана- здрав живот- здраво тело, Јела Стевановић ОШ „Павле Поповић”
Ал` је леп овај свет - учење са лептиром- Биљана Ристић, ОШ „Милан Ракић”
„Дан сениора” у нашој школи- Јелена Гајић, Јелена Николић ОШ „Вељко Дугошевић”
Сценске лутке- Јасмина Милићевић и Ивана Миленковић ОШ „Иво Андрић”
„Свети Сава- од принца до светитеља”- Јасминка Вуковић, ОШ „Коста Ђукић”
„ВЕЖБАНКА ЗА ПРАВИЛАН ИЗГОВОР Л, Љ, Ј (ЛАМБДАЦИЗАМ)”- Зорица Вуковић,
ОШ „Скадарлија”
rezultati_primera_dobre_prakse_2018.pdf |